Nu 5% extra kassakorting op de volgende merken: Bional, Terranova, Orthovitaal, Derma, Hairwonder, Herbatint
Sluiten

Hans Baier Scheerkwast Silverspits Zwart

Art.nr:
855580
Merk: Hans baier
49,95 44,95
  1-3 werkdagen
In winkelwagen
Favorieten
  • ALTIJD TOT 40% KORTING *
  • GRATIS VERZENDING VANAF € 55
  • RUIM 65.000 PRODUCTEN

Altijd voordeel bij Vitatheek

  • Altijd tot 40% korting *
  • Gratis verzending vanaf € 55
  • Ruim 65.000 producten

Omschrijving

Rasura Scheerkwast Silverspits Zwart

Rasura Silverspitz scheerkwasten zijn gemaakt van de meest exclusieve vorm van dassenhaar, afkomstig van de nek of rug. De haartjes zijn zacht, soepel en licht. Scheerkwasten van dassenhaar zijn 100% natuurlijk, voelen prettig aan en absorberen het water snel waardoor veel en vol schuim geproduceerd wordt.

De fabrikant maakt gebruik van kwalitatieve leveranciers die goedgekeurd zijn door de regering waar gecontroleerd word op de leefomstandigheden van de dassen.

Samenstelling

Kunststof, dassenhaar

Gebruik

Om de scheerzeep in te schuimen, bevochtigt u de scheerkwast met lauw water. Breng vervolgens de zeep in een ronddraaiende beweging in de scheerkwast. Breng het scheerschuim royaal aan op de huid met de scheerkwast. Inzepen met veel druk is overbodig.

Waarschuwingen

Rasura scheerkwasten na gebruik goed uitspoelen en altijd op de kop laten uitlekken.

Fabrikant


Consumedix B.V.
Industrieweg 12
6871KA Renkum



Productnummer: 855580

Anderen bestelden ook

Bijbehorende producten