Nu 5% extra kassakorting op de volgende merken: Bional, Terranova, Orthovitaal, Derma, Hairwonder, Herbatint
Sluiten

Nivea Reinigingsmelk Druivenpitolie

Art.nr:
283573
Merk: Nivea
9,39 8,45
  1-3 werkdagen
In winkelwagen
Favorieten
  • ALTIJD TOT 40% KORTING *
  • GRATIS VERZENDING VANAF € 55
  • RUIM 65.000 PRODUCTEN

Altijd voordeel bij Vitatheek

  • Altijd tot 40% korting *
  • Gratis verzending vanaf € 55
  • Ruim 65.000 producten

Omschrijving

Nivea Reinigingsmelk druivenpitolie

Verrijkt met gezuiverd water en druivenpitolie om grondig te reinigen en make-up te verwijderen. De reinigingsmelk vermindert de drie tekenen van een gevoelige huid: roodheid, trekkerigheid en droogheid. De formule respecteert het microbioom van de huid, is parfumvrij en is dermatologisch en oftalmologisch goedgekeurd.

- Reinigt grondig
- Verwijdert make-up
- Vermindert 3 tekenen van een gevoelige huid: roodheid, trekkerigheid en droogheid
- Gezuiverd water en druivenpitolie
- Parfumvrij

Ingrediënten
Aqua, Isopropyl Palmitate, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter, Methylpropanediol, Cetyl Alcohol, Vitis Vinifera Seed Oil, Panthenol, Palmitic Acid, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Myristic Acid, Arachidic Acid, Oleic Acid, Carbomer, Pantolactone, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol.

Gebruik
Breng aan met een wattenschijfje of met de vingers. Masseer zachtjes in cirkelvormige bewegingen. Verwijder met een wattenschijfje of water. Is oog- en huidvriendelijk.

Bewaren
Koel, droog en buiten het bereik van kinderen bewaren.

Waarschuwingen
Alleen voor uitwendig gebruik.



Productnummer: 283573

Anderen bestelden ook

Bijbehorende producten