Vitatheek 25 jaar online. Dank voor je vertrouwen!
Sluiten

Chocolatemakers Awajun 52% Donkere Melk Fairtrade Bio

Art.nr:
562337
3,99 3,59
  1-3 werkdagen
In winkelwagen
Favorieten
  • ALTIJD TOT 40% KORTING *
  • GRATIS VERZENDING VANAF € 55
  • RUIM 65.000 PRODUCTEN

Altijd voordeel bij Vitatheek

  • Altijd voordelige prijzen *
  • Gratis verzending vanaf € 55
  • Ruim 65.000 producten

Omschrijving

Chocolatemakers Awajun 52% donkere melk fairtrade bio

Donkere melkchocolade gemaakt met Criollo cacaobonen uit Peru – Amazone met hand-geplukte Arabica koffiebonen uit Colombia.

- 100% Glutenvrij
- Op zonne-energie geproduceerd
- Bio Fairtrade chocolade
- Zero waste & plasticvrij

Deze biologische en Fairtrade cacao wordt verbouwd door de Awajun langs de oevers van de rivier Cenepa en Rio Santiago in het Amazoneregenwoud. Zij zijn lid van de coöperatie NorAndino, een organisatie met ongeveer 5000 leden waaronder 1800 cacaoboeren, verdeeld over het Noorden van Peru, zowel aan de kust zijde als de Amazone zijde.

Daarnaast begeleiden we NorAndino met een bijzonder project. Een deel van de cacao-oogst verwerken ze namelijk zelf, in hun eigen cacaofabriek. De fabriek in Peru is groter dan de fabriek in Amsterdam, met een moderne productielijn voor hoogwaardige biologische en Fairtrade cacaomassa. Ook kunnen ze in toekomst zelf chocolade maken.

Awajún 52% donkere melkchocolade met tonen van walnoot en rood fruit. De bonen worden verwerkt in de Peruaanse cacaofabriek die we samen met de boeren hebben opgezet. Het extra inkomen draagt bij aan het behoud van het Amazone-regenwoud.

Ingrediënten
cacaomassa*, suiker*, cacaoboter*, MELKpoeder*. Ten minste 63% cacaobestanddelen.
Kan noten bevatten.
*Biologische teelt.

Voedingswaarde per 100 gram
Energie kcal 592.6
Energie kJ 2480.0
Vet 45.1 g
Waarvan verzadigd 27.2 g
Koolhydraten 31.2 g
Waarvan suiker 27.7 g
Vezels 11.3 g
Eiwitten 9.9 g
Zout 0.2 g

Bewaren
Koel en droog bewaren tussen de 12 - 18 graden. Niet in de koelkast bewaren.

Fabrikant/distributeur
Chocolatemakers
Radarweg 32A
1042 AA Amsterdam



Productnummer: 562337

Anderen bestelden ook

Bijbehorende producten

  • Biofood Kokosbloesemsuiker Bio Biofood Kokosbloesemsuiker Bio 250 Gram
    3,29 3,13
    Meer info
    Toevoegen
  • Chocolatemakers Awajun 80% Puur Fairtrade Bio Chocolatemakers Awajun 80% Puur Fairtrade Bio 80 Gram 3,99 3,59
    Meer info
    Toevoegen
  • Chocolatemakers Brazil 70% Puur Demeter Bio Chocolatemakers Brazil 70% Puur Demeter Bio 80 Gram 4,19 3,77
    Meer info
    Toevoegen
  • Vivani Chocolade Melk Met Hele Hazelnoten Bio Vivani Chocolade Melk Met Hele Hazelnoten Bio 100 Gram 2,99 2,69
    Meer info
    Toevoegen
  • Chocolatemakers Reep Tres Hombres 40% Melk Zeezout Fairtrade Bio Chocolatemakers Reep Tres Hombres 40% Melk Zeezout Fairtrade Bio 80 Gram 3,99 3,59
    Meer info
    Toevoegen
  • Vivani Chocolade Puur Met Amandelen Bio Vivani Chocolade Puur Met Amandelen Bio 100 Gram 3,29 2,96
    Meer info
    Toevoegen
  • Horizon Amandelen Geblancheerd Bio Horizon Amandelen Geblancheerd Bio 175 Gram 4,82 4,34
    Meer info
    Toevoegen
  • 8 procent Terrasana Artisjokken In Olijfolie Bio Terrasana Artisjokken In Olijfolie Bio 170 Gram
    5,99 5,51
    Meer info
    Toevoegen
  • Vitiv Kokosbloesemsuiker Bio Vitiv Kokosbloesemsuiker Bio 500 Gram 6,88 6,05
    Meer info
    Toevoegen
  • Vivani Chocolade Puur Met Hazelnoten Bio Vivani Chocolade Puur Met Hazelnoten Bio 100 Gram 3,29 2,96
    Meer info
    Toevoegen
  • Vivani Chocolade Puur 75% Kokosbloesemsuiker Bio Vivani Chocolade Puur 75% Kokosbloesemsuiker Bio 80 Gram
    3,29 2,96
    Meer info
    Toevoegen