Naar boven
Paracetamol 500Mg Av Healthypharm

Paracetamol 500Mg Av Healthypharm

Art.nr:
617497
Merk:
0,59
  2-5 werkdagen
In winkelwagen
Toevoegen aan favorieten
Dit is een receptvrij geneesmiddel.
Advies nodig? Mail of bel ons!.
Lees voor uw aankoop de informatie geheel door.
Lees voor gebruik de bijsluiter.
Meer over online aanbieder medicijnen.

Altijd voordeel bij Vitatheek

  • Altijd 10% tot 25% korting
  • Gratis verzending vanaf € 30
  • Ruim 65.000 producten

Omschrijving

Paracetamol HTP 500 mg, tabletten
Paracetamol HTP 500 mg, tabletten

Het werkzame bestanddeel van het geneesmiddel is paracetamol; één tablet bevat 500 mg paracetamol.
De andere bestanddelen (de hulpstoffen) van Kinderparacetamol HTP 100 mg met vruchtensmaak zijn: microkristallijne cellulose (E460), polyvidon K90 (E1201), natriumcarboxymethylzetmeel, natriumcyclamaat (E952), sinaasappelaroma, zonnegeel
(E110), glycerolpalmitostearaat en aardappelzetmeel.
De andere bestanddelen (de hulpstoffen) van Paracetamol HTP 500 mg zijn: microkristallijne cellulose (E460), polyvidon K90 (E1201), natriumcarboxymethylzetmeel en magnesiumstearaat (E470B).

1. Wat is paracetamol HTP en waarvoor wordt het gebruikt?

Geneesmiddelengroep
paracetamol HTP behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking.

Toepassing van het geneesmiddel
paracetamol HTP wordt gebruikt bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts.
Indien de klachten langer dan 14 dagen aanhouden dient u alsnog een arts te raadplegen.
Vertel hem ook welke zelfzorggeneesmiddelen u gebruikt heeft en hoe lang.

2. Wat u moet weten voordat u paracetamol http inneemt

Gebruik paracetamol HTP niet:
Als u overgevoelig bent voor paracetamol of voor overige bestanddelen van het preparaat.

Wees extra voorzichtig met paracetamol HTP:
In geval van:
 Lever- of nierfunctiestoornissen
 Matige tot ernstige nierinsufficiëntie (onvoldoende werking van de nieren)
 Milde tot ernstige leverinsufficiëntie (onvoldoende werking van de lever)
 Syndroom van Gilbert
 Glucose-6-fosfaatdehydrogenase-deficiëntie
 Hemolytische anemie
 Uitdroging
 Chronische ondervoeding
 Astmatische patiënten die gevoelig zijn voor aspirine (= acetylsalicylzuur)
Bij chronisch alcoholisme dient de dagdosering de 2 gram paracetamol niet te overschrijden (dit komt overeen met 4 tabletten Paracetamol HTP).
Raadpleeg uw arts indien één van de bovenstaande waarschuwingen voor u van toepassing is, of dat in het verleden is geweest.

Gebruik van paracetamol HTP in combinatie met voedsel en drank
Geen bijzonderheden.

Zwangerschap
Paracetamol heeft geen ongewenste invloed op de zwangerschap of op de gezondheid van het ongeboren kind. In de aanbevolen dosering kan paracetamol gebruikt worden tijdens de zwangerschap. Vraag uw arts of apotheker om advies voordat u een geneesmiddel inneemt.

Borstvoeding
Hoewel paracetamol in kleine hoeveelheden wordt uitgescheiden in de moedermelk, heeft het geen ongewenste invloed op kinderen die borstvoeding krijgen. In de aanbevolen dosering kan paracetamol voor korte tijd worden gebruikt door vrouwen die borstvoeding geven. Vraag uw arts of apotheker om advies voordat u een geneesmiddel inneemt.

Rijvaardigheid en het gebruik van machines
Paracetamol heeft, voor zover bekend, geen invloed op de rijvaardigheid of de bekwaamheid om machines te gebruiken.

Belangrijke informatie over enkele bestanddelen van paracetamol HTP
Kinderparacetamol HTP 100 mg met vruchtensmaak, tabletten bevat zonnegeel (E110) als kleurstof. Dit kan allergische reacties veroorzaken. (Paracetamol HTP 500 mg, tabletten bevat deze kleurstof niet).

Gebruik van paracetamol HTP in combinatie met andere geneesmiddelen
Informeer uw arts of apotheker wanneer u andere geneesmiddelen gebruikt of kort geleden heeft gebruikt. Dit geldt ook voor geneesmiddelen die u zonder recept kunt verkrijgen.
Verschillende geneesmiddelen kunnen elkaars werking beïnvloeden. De werkzame stof in paracetamol HTP is paracetamol.
Neem contact op met uw arts of apotheker voordat u paracetamol gebruikt, in het geval dat u één van de volgende geneesmiddelen gebruikt:
 Barbituraten (groep van slaap- en verdovingsmiddelen)
 Bepaalde antidepressiva
 Probenecide (geneesmiddel tegen jicht)
 Chlooramfenicol (een antibioticum)
 Metoclopramide of domperidon (geneesmiddelen tegen misselijkheid en braken)
 Colestyramine (cholesterolverlagend middel)
 Warfarine en andere coumarines (bloedverdunners)
 Zidovudine (geneesmiddel gebruikt bij behandeling van aids)
 Salicylamide (een pijnstiller)
 Isoniazide (geneesmiddel tegen tuberculose)
 Lamotrigine (geneesmiddel tegen epilepsie)
Paracetamol kan de testresultaten van verschillende laboratoriumtesten beïnvloeden.


Geneesmiddel. Lees voor gebruik de bijsluiter.


Productnummer: 617497