Naar boven
Paracetamol 500Mg Coffeine Healthypharm

Paracetamol 500Mg Coffeine Healthypharm

Art.nr:
617502
Merk:
2,29
  2-5 werkdagen
In winkelwagen
Toevoegen aan favorieten
Dit is een receptvrij geneesmiddel.
Advies nodig? Mail of bel ons!.
Lees voor uw aankoop de informatie geheel door.
Lees voor gebruik de bijsluiter.
Meer over online aanbieder medicijnen.

Altijd voordeel bij Vitatheek

  • Altijd 10% tot 25% korting
  • Gratis verzending vanaf € 30
  • Ruim 65.000 producten

Omschrijving

1. WAT IS PARACETAMOL/COFFEÏNE HTP 500/50 MG EN WAARVOOR WORDT HET GEBRUIKT
Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg is een geneesmiddel in de vorm van tabletten en heeft een pijnstillende en koortswerende werking.
Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn.

2. WAT U MOET WETEN VOORDAT U PARACETAMOL/COFFEÏNE HTP 500/50 MG GEBRUIKT
Gebruik Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg niet
als u allergisch (overgevoelig) bent voor het werkzame bestanddeel of voor één van de andere bestanddelen van Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg.

Wat bevat Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg
- De werkzame bestanddelen zijn 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne per tablet.
- De andere bestanddelen zijn: microkristallijne
cellulose (E460), maïszetmeel, povidon (E1201),
glycerol (E422), docusaat natrium, natriumcarbox
ymethylzetmeel (E466), siliciumdioxide (E551),
magnesiumstearaat (E470B).

Wees extra voorzichtig met Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg
als u een stoornis in de lever- of nierwerking heeft
als u veelvuldig grote hoeveelheden alcohol gebruikt; de dagdosering dient dan de 2 gram niet te overschrijden
als u een medische voorgeschiedenis heeft met maagzweren of zweren in de twaalfvingerige darm
als u lijdt aan vallende ziekte (epilepsie).
Het in één keer innemen van de maximale dagdosis (3 gram) kan de lever zeer ernstig beschadigen;bewusteloosheid treedt daarbij niet op. Toch moet onmiddellijk medische hulp worden ingeroepen. Langdurig of veelvuldig gebruik van Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg wordt ontraden.
Raadpleeg uw arts indien één van bovenstaande waarschuwingen voor u van toepassing is, of dat in het verleden is geweest.

Geneesmiddel. Lees voor gebruik de bijsluiter.



Productnummer: 617502